9. listopadu 2018
Konference Střešovický podzim IX.
Rehabilitační konference zaměřená na vybrané oblasti sportovní medicíny


PARTNEŘI

logi
Joint Active Systems (JAS) je hlavním inovátorem a vedoucí autoritou na trhu v oblasti vývoje a výroby zdravotnických pomůcek k léčbě zvýšeného napětí a zkrácení svalů a obnovení rozsahu pohybu v kloubu. JAS nabízí vysoce efektivní řešení pro statické prolongované dlahování již od roku 1992 pro více než 100,000 pacientů. Dovozce v ČR: FiveSteps

logs
Saebo: Saebo

UVN
Hlavním posláním Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice je poskytovat kvalitní bezpečnou odbornou zdravotnickou péči založenou na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve prospěch zdraví a kvality života svých pacientů.

BTL
Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. v současné době udává tempo a směr vývoje přístrojové rehabilitační techniky v České republice i ve světě a je také významným dodavatelem robotických přístrojů pro zpětnovazební cvičení a neurologickou rehabilitaci.


Společnost Ergon – výroba individuální ortopedické obuvi a ortopedických vložek, zdravotnického textilu
a rehabilitačních a polohovacích pomůcek.

madisson
Společnost MADISSON vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Našimi klienty jsou rehabilitační centra, nemocnice, hotely, lázně, ale i malá rehabilitační pracoviště, privátní ordinace, wellness studia a kosmetické salony.

dma

Na našem trhu působí firma DMA Praha s.r.o. již od roku 1998 a v současné době je jedním z největších dovozců a prodejců kompenzačních, ortopedických a rehabilitačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené na českém trhu.